Infrastruktura

POKOJE

Oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe. W każdym pokoju znajduje się toaleta, prysznic. Goście mają możliwość nieodpłatnego wypożyczenia czajników. Łóżka pojedyncze (turnusy rehabilitacyjne) lub piętrowe (zielone szkoły, kolonie, obozy sportowe).
Nasz ośrodek poleca serwis meteor-turystyka.pl

BASEN, SAUNA

Na terenie ośrodka znajduje się nowo wybudowany, kryty basen z podgrzewaną wodą. O bezpieczeństwo kąpiących dba ratownik. Od 2013 roku do dyspozycji gości jest również sauna fińska.

STOŁÓWKA

Zapewniamy, że nikt nie wyjdzie głodny z naszej stołówki! Podawane dania są obfite i zróżnicowane. Na śniadaniu i kolacji przygotowujemy szwedzki stół, który „napełnia się” tak długo, aż ostatni Gość nie opuści stołówki. Każdego dnia podajemy obiady z dwóch dań i ciepłe kolacje. Warzywa pochodzą z naszego własnego, oddalonego o 16 kilometrów, ekologicznego gospodarstwa ogrodniczego.

BOISKA i HALE

Boisko do gry w siatkówkę ze sztuczną nawierzchnią, boisko do siatkówki plażowej oraz boisko do gry w kosza pozwalają aktywnie spędzać czas na terenie ośrodka. Do dyspozycji gości oddajemy również dużą, krytą halę sportową oraz dwie mniejsze sale, treningową i telewizyjną. Ponadto przy jednej z sal znajdują się bezpłatne stoły do piłkarzyków oraz ping-ponga.

PLAC ZABAW

Wybudowany w 2011 roku, zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa, plac zabaw dla najmłodszych. Składa się z wielu elementów, w tym zjeżdżalni, tuneli, siatek do wspinaczki, lin, drabinek, bujaków czy piaskownicy.

OGNISKO I GRILL

Podczas wypoczynku zapewniamy organizację ogniska z pieczeniem kiełbasek. Zapewniamy całą obsługę: przygotowanie ogniska, kiełbasek i dodatków, kijków. Wypoczywającym pozostaje grillowanie i wspólny śpiew przy gitarze!

MUZEUM BURSZTYNU

W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się Muzeum Bursztynu. To miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w Jarosławcu. Wspaniałe rekonstrukcje lasu bursztynowego czy podziemnej kopalni oraz prezentowane tam bryły bursztynu naprawdę robią wrażenie. Już dziś można skontaktować się z muzeum celem rezerwacji grupy na sezon, pod numerem: 533 533 123.