Infrastruktura

POKOJE

Oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe. W każdym pokoju znajduje się toaleta, prysznic. Goście mają możliwość nieodpłatnego wypożyczenia czajników. Łóżka pojedyncze (turnusy rehabilitacyjne) lub piętrowe (zielone szkoły, kolonie, obozy sportowe).

BASEN, SAUNA

Na terenie ośrodka znajduje się nowo wybudowany, kryty basen z podgrzewaną wodą. O bezpieczeństwo kąpiących dba ratownik. Od 2013 roku do dyspozycji gości jest również sauna fińska.

STOŁÓWKA

Zapewniamy, że nikt nie wyjdzie głodny z naszej stołówki! Podawane dania są obfite i zróżnicowane. Na śniadaniu i kolacji przygotowujemy szwedzki stół, który „napełnia się” tak długo, aż ostatni Gość nie opuści stołówki. Każdego dnia podajemy obiady z dwóch dań i ciepłe kolacje. Warzywa pochodzą z naszego własnego, oddalonego o 16 kilometrów, ekologicznego gospodarstwa ogrodniczego.

BOISKA i HALE

Boisko do gry w siatkówkę ze sztuczną nawierzchnią, boisko do siatkówki plażowej oraz boisko do gry w kosza pozwalają aktywnie spędzać czas na terenie ośrodka. Do dyspozycji gości oddajemy również dużą, krytą halę sportową oraz dwie mniejsze sale, treningową i telewizyjną. Ponadto przy jednej z sal znajdują się bezpłatne stoły do piłkarzyków oraz ping-ponga.

PLAC ZABAW

Wybudowany w 2011 roku, zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa, plac zabaw dla najmłodszych. Składa się z wielu elementów, w tym zjeżdżalni, tuneli, siatek do wspinaczki, lin, drabinek, bujaków czy piaskownicy.

OGNISKO I GRILL

Podczas wypoczynku zapewniamy organizację ogniska z pieczeniem kiełbasek. Zapewniamy całą obsługę: przygotowanie ogniska, kiełbasek i dodatków, kijków. Wypoczywającym pozostaje grillowanie i wspólny śpiew przy gitarze!

MUZEUM BURSZTYNU

W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się Muzeum Bursztynu. To miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w Jarosławcu. Wspaniałe rekonstrukcje lasu bursztynowego czy podziemnej kopalni oraz prezentowane tam bryły bursztynu naprawdę robią wrażenie. Już dziś można skontaktować się z muzeum celem rezerwacji grupy na sezon, pod numerem: 533 533 123.